Modern ve klasik esintiler taşıyan iki ana kategoride perakende ürünler sunan Lampo Aydınlatma olarak, kullanım alanlarına, farklı beklenti ve taleplere göre de ürünler tasarlayabilmekte ve üretebilmekteyiz. Avize, aplik, bahçe aydınlatması, iç/dış aydınlatmada hem tasarım hem de üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Modern

Klasik

Lampo aydınlatma olarak koleksiyonumuzda yer alan ürünlerimizin teknik özellikleri kullanım alanlarına göre mühendislerimizin titiz çalışmaları ile belirlenmekte ve her türlü aydınlatma ihtiyacını karşılayacak şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Her alanın (iç mekân, dış mekân) farklı gereksinimleri olduğunun bilincine sahip profesyonel teknik ekibimiz ürünlerin tasarım ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Lampo olarak modern çizgilerin hakim olduğu dış mekan aydınlatma koleksiyonu ile gecenizi dilerseniz özel efektler ile süslemekte dilerseniz de özel uygulamalar ile tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Dış mekan aydınlatmalarında en önemli nokta ürünlerin zor hava şartlarına dayanıklı olmasıdır. Dış mekan aydınlatmaların da kullanılan ürünlerimiz bu alanda ki sertifikalara sahip ürünlerdir.

Ürün yelpazemizde yer alan standart aydınlatma ürünleri ve yine taleplere göre tasarım ve üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz tüm aydınlatma ürünlerimiz Avrupa Standartlarındadır. Kurulduğumuz günden bu yana ürünlerimizin en kaliteli işçilik ve malzemeye sahip olması, % 100 müşteri memnuniyeti ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde cevap vermek değişmez ilkelerimizdir.