Aydınlatma ürünlerimiz arasında avize grupları, gömme aydınlatma armatürleri, tavan armatürleri, çoklu aydınlatma sistemleri, sıralı aydınlatma sistemleri ile ihtiyaca göre üretimi gerçekleştirilen armatürler bulunmaktadır. Perakende satış mağazamızda hazır ürünlerimiz ile aydınlatmada ki tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

İç mekân aydınlatmada kullanmış olduğumuz tüm ürünlerimiz çevreye duyarlı ve tasarruf özelliğine sahip ürünlerdir. Avrupa standartlarına sahip sertifikalara sahip ürünlerimiz ile satış sonrası teknik hizmetlerimiz ile de yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Oldukça geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan led projektörler, aydınlatma direkleri, zemin gömme armatürleri , bollard ve aplik ürünlerimiz içindedir. Özel ışık efektleri ile mekânınıza göz alıcı değer katmak Lampo Aydınlatmanın hizmetleri arasında yer almaktadır. Her alanın farklı beklentileri ve gereksinimleri olduğunun bilincinde olarak projelendirme, tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dış mekan ürünlerimizi yenilikçi ve fark yaratan tasarımlar ile birleştirerek, kaliteli, dinamik ve çözüm odaklı aydınlatma ürünlerimiz Avrupa standartlarında TSE belgesine sahip aynı zamanda da sertifikalı ürünlerdir. Günümüzde tasarrufun bilincinde olarak tasarımını ve satışını gerçekleştirdiğimiz aydınlatma ürünlerinin ekonomik alanda da hem verimli hem de uzun ömürlü olması yönünde projelerimizi uygulamaktayız.

Bu alanda kullanılan ürünlerimiz paslanmaz ve zorlu hava koşulları göz önüne alınarak tercih edilmektedir. Sadece projelendirme, tasarım alanında değil satış sonrası sunmuş olduğumuz kaliteli ve hızlı teknik hizmetimiz ile de müşterilerimizin memnuniyeti Lampo Aydınlatma için büyük önem taşımaktadır. Kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 memnuniyeti Lampo Aydınlatmanın faaliyete başladığı günden bugüne değişmeyen hizmet politikasıdır.